CZYSTY | KLINICZNY | LUKSUSOWY


W 1999 roku Cosmedix rozpoczął swoje istnienie od prostej obietnicy: zapewnić maksymalne rezultaty przy jak najmniejszym podrażnieniu. W tamtych czasach specjaliści od pielęgnacji skóry i konsumenci nie mieli zbyt dużego wyboru w produktach do pielęgnacji. Te naturalne - ładnie pachniały i były przyjemne w aplikacji, ale nie były w stanie przebudować skóry i działać na nią efektywnie tak, jak ich bardziej agresywne i często drażniące chemiczne odpowiedniki. Cosmedix to zmienił, pożyczając od medycyny rewolucyjny proces oczyszczania zwany korektą chiralną, znalazł sposób na wykorzystanie najsilniejszych składników pochodzących z natury w stężeniach, które wywołują realne zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu skóry, wykluczając przy tym zbędne podrażnienie. Wprowadzenie chiralnie poprawnej pielęgnacji skóry zrewolucjonizowało rynek estetyczny, a obecnie Cosmedix nadal kształtuje przyszłość profesjonalnej pielęgnacji skóry, koncentrując się na czterech kluczowych filarach: mądrzejszej eksfoliacji, lepszych składnikach botanicznych, wsparciu macierzy komórkowej skóry i ciągłej korekcie chiralnej dla uzyskania najwyższej jakości produktów.

Cosmedix


CZTERY FILARY FORMUŁ COSMEDIX


leaves (1).png

1. SKŁADNIKI NATURALNE

Roślinne substancje czynne

Czyste wyciągi botaniczne

Tylko naturalne barwniki

100% czystych olejków eterycznych

molecule.png

2. OCHRONA MACIERZY SKÓRY

Aminokwasy

Zmieniające skórę peptydy

Ciekłe kryształy

Pułapki spinowe


flasks (1).png

3. INTELIGENTNE ZŁUSZCZANIE

Większe cząstki

Wiele kwasów

Jednolite i szybkie

Optymalna penetracja

Maksymalna skuteczność

chemical-composition (1).png

4. CHIRALNOŚĆ CZĄSTECZEK

Oczyszczanie na poziomie molekularnym

Dopasowanie do komórek skóry

Minimalizowanie podrażnień
CO NAS WYRÓŻNIA?

Co sprawia, że preparaty Cosmedix tak różne od innych marek dostępnych na rynku? Wierzymy, że to, co „wkładamy” w nasze produkty, jest tak samo ważne jak to, co należy pominąć, więc w naszych recepturach nigdy nie znajdziesz parabenów, sztucznych barwników i substancji zapachowych, kwasu glikolowego lub nadtlenku benzoilu. Zamiast tego używamy najczystszych składników pochodzenia roślinnego i naturalnych substancji aktywnych, które pomagają uzyskać pożądane rezultaty, niezależnie od problemu skóry.


WYKLUCZAMY:

Parabeny

Nadtlenek benzoilu

Pochodne ropy naftowej

Sodium Lauryl Sulfate (SLS)

Sztuczne substancje zapachowe

Sztuczne barwniki

Drażniące dodatki

Nie testujemy na zwierzętach
ZAPEWNIAMY:


Składniki roślinne

Delikatne i skuteczne AHA

Opatentowane kompleksy z retinolem

Czynniki wzrostu naskórka (EGF)

Przeciwstarzeniowe peptydy

Silne przeciwutleniacze

Technologie nagrodzone Noblem w dziedzinie chemii

Chiralne składniki aktywne


NASZA OFERTA

Produkty Cosmedixskutecznym rozwiązaniem dla osób, które cierpią z powodu problemów skórnych związanych z wiekiem, takich jak drobne linie, zmarszczki i utrata jędrności. Mają udowodnione działanie w przypadku przebarwień, trądziku i blizn potrądzikowych, łagodzą rumień i objawy trądziku różowatego. Podczas gdy chemia stojąca za formułami może wydawać się skomplikowana, cel Cosmedix jest prosty: pomóc klientom osiągnąć zdrową, promienną skórę.