Ochrona SPF

Kremy z filtrem, SPF50, spraye przeciwsłoneczne

UV oznacza promieniowanie ultrafioletowe, a jest to rodzaj promieniowania pochodzącego ze słońca. Promieniowanie UV jest szkodliwe dla skóry z powodu jego nadmiernego naświetlania, może prowadzić do uszkodzenia DNA komórek skóry, powodować zmarszczki, plamki słoneczne, a także nowotwory skóry.

Istnieją dwa główne rodzaje promieniowania UV: UVA i UVB. Promieniowanie UVA jest stałe przez cały dzień, przebija się przez chmury i szyby, wpływając na skórę przez cały rok. Promieniowanie UVB pochłaniane jest w większości przez atmosferę, dlatego jest bardziej intensywne w okresie letnim.

Warto stosować kremy z filtrem SPF50 przez cały rok, ponieważ promieniowanie UVB i UVA przyczynia się do szkód na skórze, a wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy, że promieniowanie UVA jest aktywne przez cały rok, a nie tylko latem. Filtrowanie promieniowania UV może pomóc ochronić skórę przed niekorzystnym wpływem słońca, a także pomóc zmniejszyć ryzyko raka skóry i przyspieszonego starzenia. Warto pamiętać, że kremy z filtrem SPF nie tylko zmniejszają ryzyko raka skóry, ale także pomagają utrzymać skórę jędrną, nawilżoną i zdrową przez cały rok.

Stosuj wysoką ochronę przez cały rok z naszym bestsellerem Peptide Rich Defense!

Sprawdź także Sunscreen Kit - krem SPF50 w zestawie z sprayem SPF30.

Zobacz również:  Kosmetyki do demakijażu i oczyszczania

Kremy i spraye przeciwsłoneczne, SPF50 | Cosmedix

Ochrona SPF Jest 2 produktów.

Aktywne filtry